Dziś jest czwartek, 9 maj 2024. Imieniny: Grzegorza, Bożydara

Koniec dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej.

2020-06-30
Koniec dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej.
Z dniem dzisiejszym tj. 30 czerwca, kończy się dyspensa ks. abpa metropolity Andrzeja Dzięgi zwalniająca z obowiązku uczestctwa w niedzielnej i świątecznej mszy świętej. W związku z tym zachęcamy wszystkich parafian do osobistego uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, przy zachowaniu przepisu mówiącego o zakrywaniu ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Pierwsza Komunia Święta w gronie rodzinnym.

2020-06-08
Pierwsza Komunia Święta w gronie rodzinnym.
W związku z trwającym stanem epidemicznym zmieniony został termin przeprowadzenia Pierwszej Komunii Świętej, która jest zaplanowana na 20 września. Jednak w naszej parafii już od 1 czerwca trwają uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w gronie rodzinnym.

Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa

2020-06-01
Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa
Miesiąc czerwiec to czas szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy na nabożeńcstwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30, podczas których śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i słuchamy rozważań pt. "Eucharystia, dar Serca Bożego",

Ilość wiernych w kościele bez limitu.

2020-05-30
Ilość wiernych w kościele bez limitu.
Od soboty 30 maja w kościele nie obowiązuje limit osób, które mogą uczestniczyć we mszy świętej. Należy jednak mieć zasłonięte usta i nos. Zapraszamy zatem do osobistego uczestniczenia w - szczególnie - niedzielnej mszy świętej oraz w innych nabożeństwach.

Dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II

2020-05-18
Dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II
Dzisiaj przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Nasza parafia włącza się w to wielkie dziękczynienie Bogu za osobę "naszego Papieża". We wspólnej modlitwie złożyliśmy to dziękczynienie podczas mszy świętej o godz. 18.00 śpiewając hymn "Ciebie Boga wysławiamy" oraz modląc się Litanią do św. Jana Pawła II.