Dziś jest czwartek, 13 sierpień 2020. Imieniny: Diany, Hipolita

Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa

2020-06-01
Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa
Miesiąc czerwiec to czas szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy na nabożeńcstwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30, podczas których śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i słuchamy rozważań pt. "Eucharystia, dar Serca Bożego",

Ilość wiernych w kościele bez limitu.

2020-05-30
Ilość wiernych w kościele bez limitu.
Od soboty 30 maja w kościele nie obowiązuje limit osób, które mogą uczestniczyć we mszy świętej. Należy jednak mieć zasłonięte usta i nos. Zapraszamy zatem do osobistego uczestniczenia w - szczególnie - niedzielnej mszy świętej oraz w innych nabożeństwach.

Dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II

2020-05-18
Dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II
Dzisiaj przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Nasza parafia włącza się w to wielkie dziękczynienie Bogu za osobę "naszego Papieża". We wspólnej modlitwie złożyliśmy to dziękczynienie podczas mszy świętej o godz. 18.00 śpiewając hymn "Ciebie Boga wysławiamy" oraz modląc się Litanią do św. Jana Pawła II.

Więcej wiernych w kościele!

2020-05-17
Więcej wiernych w kościele!
Od niedzieli 17 maja br., większe możliwości uczestnictwa we mszy świętej. Serdecznie zapraszamy do naszej parafialnej światyni!

Akt zawierzenia Polski na Jasnej Górze

2020-05-03
Akt zawierzenia Polski na Jasnej Górze
Najświętsze Serce Jezusa, Tobie zawierzamy Kościół na polskiej ziemi, wszystkie jego stany i powołania: duchowieństwo, osoby życia konsekrowanego, wszystkich wiernych, którzy „Polskę stanowią” w kraju i poza jego granicami – mówił przewodniczący Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w Akcie Zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski, którego dokonał na Jasnej Górze 3 Maja. W Akcie zawierzenia Przewodniczący Episkopatu podkreślił, że w tym roku dziękujemy za dwa wielkie wydarzenia: 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, „który dostrzegał w Maryi wzór niezawodnej nadziei ogarniającej całego człowieka”, oraz za decyzję o beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, „który przypominał nam, że nie wystarczy patrzeć w czyste, zranione oblicze Matki, ale trzeba też, aby nasz Naród wyczytał w Jej oczach wszystko, co jest potrzebne dla odnowy polskich sumień”. (na podst. www.episkopat.pl)