Dziś jest wtorek, 11 maj 2021. Imieniny: Igi, Miry

Życzenia z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego

2021-04-04
Życzenia z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego
Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim Parafianom, Rodakom i Gościom głębokiego doświadczenia zwycięstwa Jezusa w swoim osobistym życiu. On, który pokonał śmierć, ma moc, aby także nas poprowadzić do zwycięstwa nad sobą i wyprowadzenia nas z grobu naszego życia, który często sami sobie tworzymy, przez odejście od Jego miłości. Niech On swoją mocą przewycięży naszą słabość i doda nam odwagi do radosnego podążania za Nim w naszym codziennym życiu. Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!
Duszpasterze

WIELKI TYDZIEŃ W NASZEJ PARAFII - PROGRAM

2021-03-28
WIELKI TYDZIEŃ W NASZEJ PARAFII - PROGRAM
Program obchodów Wielkiego Tygodnia.

Badania mammograficzne dn. 26 - 27 marca

2021-03-14
Badania mammograficzne dn. 26 - 27 marca
Informujemy, że w dn. 26 - 27 marca odbędą się przy naszej parafii badania mammograficzne. Na parkingu będzie specjalny autobus, w którym będzie można zrobić takie badania. Badania są bezpłatne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat, natomiast dla pozostałych chętnych opłata wynosi 130 zł. Koniecznie należy zarejestrować się telefonicznie lub poprzez internet. Telefon do rejestracji: 68 41 41 411 lub poprzez stronę www.diagnostyk.pl W badaniach mogą wziąć udział osoby, które nie miały badania w ciągu ostatnich dwóch lat i nie miały wcześniej stwierdzonej zmiany nowotworowej piersi o charakterze złośliwym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z badań.

Światowy Dzień Chorych i sakrament namaszczenia chorych

2021-02-11
Światowy Dzień Chorych i sakrament namaszczenia chorych
11 lutego obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorych ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Przy tej okazji warto przypomnieć po krótce, czym jest sakrmanet namaszczenia chorych i komu się go udziela.

Nowa księga intencji Mszy Świętych

2021-01-11
Nowa księga intencji Mszy Świętych
Informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku została rozpisana nowa księga intencji Mszy Świętych. Zachęcamy aby owoce wypływające z Najświętszej Ofiary były darem naszej modlitwy i duchowej troski w intencji osób żyjących, jak i zmarłych - szczególnie jeśli związane jest to z rocznicami urodzin lub śmierci. Już teraz można zarezewrować do końca roku dogodny termin odprawienia Mszy Świętej w danej interncji. Pamiętajmy też o innych intencjach związanych z okolicznościami i różnymi wydarzeniami naszego życia lub naszych bliskich. Intencje można zamawiać bezpośrednio w zakrystii lub telefonicznie.