Dziś jest piątek, 3 maj 2024. Imieniny: Marii, Aleksandra

Kancelaria parafialna ponownie otwarta - nowe godziny.

2022-04-24
Kancelaria parafialna ponownie otwarta - nowe godziny.
Po okresie pandemii wracamy do tradycyjnego sposobu spotkań w kancelarii parafialnej. W naszej parafii kancelaria będzie czynna jak zawsze w czwartek w godz. 16.00 - 17.30 oraz dodatkowo w godz. 18.30 - 19.30 (również w czwartek). W przypadku załatwiania spraw związanych z pogrzebem lub ustalenia innego terminu spotkania w kancelarii prosimy o kontakt z ks. proboszczem (tel. 509 431 721).

Kunkursy o św. Janie Pawle II dla dzieci i młodzieży na DZIEŃ DOBRA

2022-04-21
Kunkursy o św. Janie Pawle II dla dzieci i młodzieży na DZIEŃ DOBRA
Podczas kiermaszu i pikniku DZIEŃ DOBRA, który odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia, odbędą się także konkursy dla dzieci i młodzieży. Poniżej prezentujemy materiał, który obejmuje konkursy.

DZIEŃ DOBRA - a zarazem święto wspólnoty CARITAS i ludzi o dobrym sercu.

2022-04-21
DZIEŃ DOBRA - a zarazem święto wspólnoty CARITAS i ludzi o dobrym sercu.
W NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która w tym roku przypada 24 kwietnia, będziemy obchodzić patronalne święto wspólnoty CARITAS oraz po raz pierwszy w Polsce DZIEŃ DOBRA. Nasza parafia włącza się w te działania i zaprasza na kiermasz robótek ręcznych oraz piknik w godz. 13.30 - 16.00.

Program obchdów Triduum Paschalnego

2022-04-10
Program obchdów Triduum Paschalnego
Triduum Paschalne to pamiątka najważniejszych wydarzeń męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Gorąco zachęcamy do gorliwego uczestnictwa w tych obchodach według następującego planu:

Nabożeństwo Ekumeniczne w szczecińskiej katedrze.

2022-04-02
Nabożeństwo Ekumeniczne w szczecińskiej katedrze.
W środę, 6 kwietnia br., odbędzie się w Szczecinie spotkanie Biskupów trzech chrześcijańskich wyznań z terenów nad Odrą i Nysą Łużycką. W tym dniu o godz. 16.30 w Katedrze będzie Nabożeństwo Ekumeniczne, pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Homilię wygłosi Biskup ewangelicki Christian Stäblein z Berlina. Nabożeństwo będzie przeżywane w intencji pokoju na Ukrainie. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w intencji pokoju.