Dziś jest wtorek, 28 wrzesień 2021. Imieniny: Luby, Wacława

Niedziela Biblijna w Kościele w Polsce

2021-04-19
Niedziela Biblijna w Kościele w Polsce
III Niedziela Wielkanocna to zarazem w Kościele w Polsce Niedziela Bibijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny i V Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Nieustannie zachęcamy do lektury Słowa Bożego, zgodnie ze słowami św. Hieronima, który powiedział. że "Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa". Niech te słowa inspirują nas do codziennej lektury Pisma Świętego i coraz głębszego poznania naszego Pana Jezusa Chrystusa. W naszym kościele zostały wyłożone w ławkach egzemplarze Pisma Świętego, aby służyły naszej modlitwie w świątyni. Dzieciom możemy przybliżyć Słowo Boże poprzez lekturę ewangelicznego tekstu autorstwa Romcia Tomcia, którego książki można nabyć w naszej parafii.