Dziś jest niedziela, 5 maj 2024. Imieniny: Ireny, Waldemara

Pan Zmartwychwstał! Alleluja!

2024-03-31
Pan Zmartwychwstał! Alleluja!
Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim parafianom i gościom, składamy serdeczne życzenia, by radość ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa wnosiła każdego dnia radość w życie osoboste, rodzinne i zawodowe. Chrystus Zmartwychwstał! To nie tylko wspomnienie wydarzenia, które zmieniło losy świata i człowieka ale nieustanne wezwanie, do przeżywania wiary w żywej relacji wobec żyjącego Pana, obecnego w swoim Kościele. Nich wspólnota Kościoła, który tworzymy, bedzie dla każdego doświadczeniem obecności Jezusa Chrystusa i wezwaniem do głębszego zaanagażowania, zgodnie z hasłem tegorocznego roku duszpasterskiego: uczestniczę we wspólnocie Kościoła. Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego i odkrycia na nowo wartości rodziny oraz wpatrywania się i czerpania wzoru dla naszych rodzin z błogosławionej Rodziny Ulmów. Szczęść Boże - ks. proboszcz wraz z ks. Michałem.