Dziś jest piątek, 3 maj 2024. Imieniny: Marii, Aleksandra

Rekolekcje adwentowe

2023-12-10
Rekolekcje adwentowe
W II Niedzilę Adwentu rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, którym przewodniczy ks. Adam Krzykała – proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ładzinie k/Wolina. Serdecznie zachęcamy do przygotowania własnego serca i rodzinnego domu na święta Bożego Narodzenia, poprzez udział w rekolekcjach, które potrwają do środy włącznie. Rekolekcje odbędą się pod hasłem: CZAS SZYTY NA MIARĘ. Podczas rekolekcji Msze Święte z nauką rekolekcyjną będą sprawowane codziennie o godz. 8.00 i 18.00 oraz dodatkowo o godz. 19.30. Nauka rekolekcyjna dla dzieci codziennie o godz. 17.00. Z racji rekolekcji nie będzie Mszy Świętych roratnich o godz. 7.00. Do RORAT powrócimy w czwartek. Pamiętajmy, aby w czasie rekolekcji – jeśli jest taka potrzeba – przystąpić do spowiedzi świętej.