Dziś jest poniedziałek, 29 kwiecień 2024. Imieniny: Piotra, Rity

Wyjazd do Karpacza dla młodzieży oraz wszystkich chętnych a także bezpłatne rekolekcje dla mlodzieży.

2023-01-30
Serdecznie zapraszamy młodzież na wspólny wyjazd do Karpacza w drugim tygodniu ferii tj. w dn. 19 - 25 lutego. Koszt wyjazdu (600 zł.) obejmuje nocleg i wyżywienie (tj. śniadanie i obiadokolację) i wynosi 100 zł./osoby za dobę. Nie ma kosztów transportu dla tej grupy, która pojedzie busem z ks. proboszczem (8 osób) . Dzięki życzliwości wlaścicieli pensjonatu "Nowa Królowa Karkonoszy" udało się zarezerwować w tej cenie pobyt dla innych chętnych osób w tym terminie (łącznie 20 miejsc; z tego 5 już jest zajętych przez jedną rodzinę). Gdyby były chętne osoby/rodziny i zapełnilibyśmy całą rezerwację, to wtedy rozważymy wspólny wyjazd małym autobusem a jeśli nie będzie tylu chętnych, to wtedy dojazd we własnym zakresie. Zgłoszenia prosimy kierować do ks. proboszcza tel. 509 431 721.
Poza tym duszpasterstwo młodzieży Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zaprasza na bezpłatne rekolekcje, które odbędą się w okresie szkolnych ferii zimowych. Aktualną liczbę wolnych miejsc oraz informacje o terminach i miejscach przedstawiamy poniżej:
Seria I - 13-15 lutego - Niechorze - 23 wolne miejsca
Seria II - 13-15 lutego - Trzęsacz - 34 wolne miejsca
Seria III - 16-18 lutego - Trzęsacz - 35 wolnych miejsc
Seria IV - 24-26 lutego - Myślibórz - 17 wolnych miejsc.
Chętne osoby możemy także zawieźć i odebrać z rekolekcji.
Zgłoszenia prosimy także kierować do ks. proboszcza.