Dziś jest poniedziałek, 29 kwiecień 2024. Imieniny: Piotra, Rity

Kolęda 2023

2022-12-26
Kolęda 2023
Początek nowego roku to czas odwiedzin duszpasterskich czyli kolędy. W nowym roku pragniemy wzorem ostatnich dwóch lat odwiedzić osoby/rodziny, które zgłoszą wolę wspólnej modlitwy i błogosławieństwa domu/mieszkania poprzez wypełnienie kartki zgłoszeniowej, która znajduje się na stoliku przy wejściu do kościoła po lewej stronie. Wspólna modlitwa i rozmowa jest szczególnym wyrazem więzi z parafią i Kościołem, szczególnie w obecnym okresie, kiedy przeżywamy w Kościele rok duszpasterski pod hasłem "Wierzę w Kościół Chrystusowy". Zgłoszenia można nadal składać do 8 stycznia włącznie ale wtedy kolęda odbędzie się po 11 stycznia lub według indywidualnych ustaleń. Poniżej przedstawiamy plan kolędy według dotychczasowych zgłoszeń.
2 stycznia, poniedziałek: ul. Goleniowska, Warmińska, Góralska, Raciborska, Nowogardzka i Kurpiów
3 stycznia, wtorek: ul. Tczewska, Elbląska, Kwidzyńska, Pucka, Słupska, Kamieńska, Kostrzyńska
4 stycznia, środa: ul. Macedońska, Wrzesińska, Toruńska, Chorwacka, Rumuńska, Węgierska
7 stycznia, sobota: ul. Ekologiczna i Kraszewskiego.
9 stycznia, poniedziałek: ul. Jugosłowiańska, Bośniacka, Babiego Lata, Belgradzka, Dubrownicka, Sarajewska, Ińska, Miedwiańska, Nysy, Regalicka.
10 stycznia, wtorek: ul. Mołdawska, Czarnogórska, Goplańska, Starej Baśni, Jordana, Wisłocka, Róży Wiatrów.
11 stycznia, środa: ul. Szybowcowa.