Dziś jest poniedziałek, 29 kwiecień 2024. Imieniny: Piotra, Rity

Modlitwa o uzdrowienie oraz "Misje u stóp Krzyża"

2022-11-20
Modlitwa o uzdrowienie oraz
W piątek 25 listopada ok. godz. 17.30 nasza parafia przyjmie "Krzyż Misyjny", który peregrynuje po wszystkich parafiach naszej archidiecezji. O godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia, po której nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu i muzyczne uwielbienie, połączone z z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, które poprowadzi ks. Piostr Skiba wraz z kapłanami i wiernymi świeckimi ze wspólnoty Lew Judy. W wigilię I Niedzieli Adwentu tj. 26 listopada rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.
Serdecznie zapraszamy na moment przyjęcia "Krzyża Misyjnego" oraz na Eucharystię i muzyczne uwielbienie połączone z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po zakończonej modlitwie będą do nabycia materiały służące naszej oobistej modlitwie tzn. Pismo Święte, komentarze biblijne, pomoce do modlitwy Słowem Bożym, homilie na płytach CD oraz różańce.
W sobotę wieczorem rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. Robert Gnych - proboszcz parafii pw. Świętego Michała Archanioła w Starym Przylepie koło Pyrzyc. Nauki rekolekcyjne będą połączone z Eucharystią o godz. 8.00 i 18.00. Po wieczornej Mszy Świętej będzie prowadzona adoracja Krzyża.